لوازم آرایشی

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر

معرفی انواع رنگ مو طبیعی (پخش لوازم آرایشی در قائمشهر)

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر اگر در اثر استفاده زیاد از رنگ مو، موهایتان آسیب دیده و حالت وز شدگی و خشکی به خود گرفته است، دیگر از رنگ موهای شیمیایی استفاده نکنید. یک بار هم که شده استفاده از رنگ مو طبیعی را امتحان کنید. رنگ کردن مو با مواد گیاهی و طبیعی علاوه بر اینکه باعث تقویت مو می شود، باعث می شود که دیگر نگران آسیب دیدگی و ریزش مو های خود نباشید.

رنگ موهای شیمیایی می توانند زیبایی و جذابیت را به شما هدیه دهند اما علاوه بر هزینه های زیاد، به موهای شما بسیار آسییب وارد می کنند و بعدا ممکن است مشکلاتی را برای موهای شما به وجود آوردند. باید ببینید که آیا مد روز بودن ارزش این را دارد که هزینه آسیب زدن به موهایتان را به جان بخرید؟

تست کردن را فراموش نکنید!

قبل از رنگ کردن موها با مواد گیاهی مورد نظر، بهتر است آن را روی قسمت کوچکی از موهایتان امتحان کنید. کمی از موهایتان را بچینید و رنگ مورد نظر را روی آن امتحان کنید. اگر از رنگ به دست آمده رضایت داشتید آن را روی موهایتان بگذارید.

روش های رنگ کردن مو با مواد طبیعی و گیاهی

رنگ کردن موهای سفید با مواد طبیعی

برای رنگ کردن موهای سفید یک چهارم فنجان رزماری خشک را به مدت 10 دقیقه در دو فنجان آب بجوشانید و آب آن را روی سرتان بریزید و اجازه دهید یک شب تا صبح بماند.

 • 4 قاشق غذاخوری تنباکو را به مدت نیم ساعت با دو لیوان آب بجوشانید و پس از سرد شدن به موها بمالید.
 • 2 قاشق غذاخوری پودر پوست گردو و 2 قاشق غذاخوری پودر گل شقایق را با یک لیوان آب جوش ترکیب کرده و به صورت خمیر درآورید و بعد از 2 ساعت به آرامی خمیر را به موها بمالید، سپس بعد از 1 ساعت موهایتان را بشویید.

مشکی کردن مو با مواد طبیعی پخش لوازم آرایشی در قائمشهر

1 قاشق غذاخوری برگ کنجد، 1 قاشق غذاخوری سنای مکی و 1 قاشق غذاخوری حنا را پودر کنید و با یک لیوان آب جوش به صورت خمیری درآورید و بگذارید خمیر 2 ساعت بماند سپس خمیر را به موهایتان بمالید و بعد از گذشت 2 ساعت آن را بشویید.

 • 4 قاشق غذاخوری حنا را با آب جوش ترکیب کنید و 2 ساعت روی موها قرار دهید. 4 قاشق غذاخوری وسمه (رنگ حنا) را نیز خیس کنید تا بعد از شستن حنا روی موهایتان بگذارید. بعد از 2 ساعت حنا را بشویید و موها را خشک کنید سپس وسمه را روی آن بمالید و 2 ساعت بعد دوباره موها را شستشو دهید.
 • 5 قاشق حنا و 1 لیوان سرکه را با هم مخلوط کنید و بعد از 1 ساعت آن را به موها بمالید سپس بگذارید این مواد حدود 1 ساعت روی سرتان بماند و بعد موها را شستشو دهید. قبل از استفاده از این ترکیب موهایتان را با روغن جوانه گندم ماساژ دهید.

رنگ موی قهوه ای تیره با مواد طبیعی

برای تبدیل شدن موهایتان به رنگ قهوه ای تیره ، پودر حنا، پودر پوست گردو، پودر زاج، زرده تخم مرغ و آب را به حالت خمیری در آورید و روی موها بمالید و بعد از 40 دقیقه شستشو دهید.

 • آب 2 عدد لیموترش، 1 قاشق غذاخوری پودر قهوه، 1 قاشق غذاخوری حنا و 1 لیوان آب جوش ترکیب کنید و به مدت 5 دقیقه بجوشانید تا حالت خمیری به خود بگیرد سپس بعد از نیم ساعت به مواد 1 عدد زرده تخم مرغ اضافه کنید و به موهای خود بمالید سپس بعد از 1.5 ساعت موهایتان را شستشو دهید. قبل از انجام این کار موهایتان را با 1 قاشق غذاخوری روغن جوانه گندم ماساژ دهید.
 • 1 قاشق چای خوری چای را در 200 میلی لیترآب بجوشانید تا نصف شود سپس چای صاف شده، 1 قاشق چای خوری پودر انگور خشک شده، 1 فنجان پودر حنا و 2 قاشق چای خوری روغن نارگیل یا زیتون را با هم ترکیب کنید و بگذارید یک شب در ظرفی آهنی بماند. صبح مقداری پودر گل میخک به آن اضافه کنید و به موهای خود بمالید و بعد از 1 یا 2 ساعت بشویید.

رنگ مو قهوه ای روشن با مواد طبیعی پخش لوازم آرایشی در قائمشهر

برای اینکه موهایتان به رنگ قهوه ای روشن تبدیل شود، 2 قاشق غذاخوری گل بابونه، 1 قاشق غذاخوری وسمه و 1 قاشق غذاخوری چای را با 2 لیوان آب روی حرارت کم بجوشانید و زمانی که خنک شد 1 عدد زرده تخم مرغ را به آن اضافه کنید و به موهایتان بمالید سپس بعد از 3 ساعت موها را آبکشی کنید.

 • 2 قاشق غذاخوری پودر کاکائو، 2 قاشق غذاخوری حنا، 3 قاشق غذاخوری قهوه و 1 قاشق غذاخوری وسمه را با مقداری آب ترکیب کنید تا خمیری شود و روی موها بمالید و بعد از 2 ساعت آن را بشویید.
 • پوست گردوی سبز که تازه کوبیده شده را با 4 لیوان آب روی حرارت بگذارید تا نصف شود سپس آن ها را به موها بزنید و بعد از نیم ساعت بشویید.

ایجاد رنگ های فانتزی با مواد طبیعی

رنگ موی شرابی پخش لوازم آرایشی در قائمشهر

برای اینکه موهایتان رنگی مایل به قرمزو شرابی داشته باشد، 1 فنجان ریشه چغندر را با 1.2 فنجان آب هویچ ترکیب کنید و موها را با آن ها ماساژ دهید و به مدت 1 ساعت بگذارید روی موها بماند.

 • 6 قاشق غذاخوری حنا، 2 قاشق غذاخوری سرکه، 2 قاشق غذاخوری قهوه و آب شلغم که قبلا دم کشیده و سرد شده را با هم مخلوط کنید و روی موها بمالید و بعد از 2 ساعت آن را بشویید.
 • 1 قاشق سرکه یا آبلیمو، 6 قاشق غذاخوری حنا و 300 سی سی دم کرده بابونه را با هم ترکیب کرده و بعد از 1 ساعت بشویید.

رنگ موی طلایی پخش لوازم آرایشی در قائمشهر

برای اینکه موهایتان رنگ طلایی به خود بگیرند، 5 قاشق گل بابونه و 5 قاشق گل ریواس را با 3 لیوان آب ترکیب کنید و روی حرارت کم قرار دهید تا آماده شود. بعد از 20 دقیقه آن ها را صاف کرده و بعد از اینکه سرد شدند روی موها ماساژ دهید.

 • به مقدار مساوی بابونه، آبلیمو، سرکه، قهوه و زعفران را با هم مخلوط کرده و به موها بمالید و بعد از 2 ساعت بشوید.
 • 5 قاشق غذاخوری پودر بابونه را با 1 لیوان آب به مدت پنج دقیقه بجوشانید، بعد از اینکه خنک شد 1 قاشق غذاخوری صابون به آن اضافه کنید به طوری که در آن حل شود. سپس اول سر را صابون بزنید و بعد این مخلوط را روی موها ماساژ دهید و بعد از 1 ساعت موها را آبکشی کنید.

رنگ موی مسی

به مقدار مساوی 4 قاشق غذاخوری گل ریواس، حنا و گل بابونه را با 3 لیوان آب مخلوط کنید و روی حرارت قرار دهید تا بجوشد سپس این مخلوط را صاف کرده و روی موها بمالید.

 • برای رنگ کردن مو به رنگ مسی تیره، بابونه، آبلیمو، سرکه و حنا را با هم ترکیب کنید و روی موها بمالید.
 • وسمه، آب آلبالو، حنا،روناس، قهوه و پوست پیاز قرمز را با هم ترکیب کنید و به موها بمالید و بعد از 2 ساعت بشویید.

بلوند کردن مو با مواد طبیعی

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر برای بلوند کردن طبیعی مو از گیاه اسپرک استفاده کنید. اسپرک انواع مختلفی دارد که از بین آن ها تنها یک نوع آن برای رنگ آمیزی موی سر مناسب است.

برای تهیه عصاره اسپرک، 4 قاشق غذاخوری از آن را در 3 لیوان آب بجوشانید سپس آن ها را صاف کنید و بگذارید سرد شود و روی موها بمالید. با ماساژ این عصاره روی موهایتان به مرور موها رنگ زرد و سپس به رنگ بور در می آیند.

رنگ موی قهوه ای بلوطی

برای بلوطی شدن رنگ موهایتان، آب اکسیژنه و قهوه و پودر حنا را با هم ترکیب کنید و به موها بمالید و بعد از 2 ساعت موها را با آب ولرم بشویید.

نکات لازم

تازگی گیاه، کیفیت، میزان مواد، چگونگی ترکیب مواد، جنس و رنگ موی هر شخص و زمان ماندن ترکیب روی مو رنگ های متفاوتی را در موی افراد ایجاد می کند.

اگر می خواهید موهایتان رنگ تیره تر یا روشن تر به خود بگیرد، این کار را چندین مرتبه تکرار کنید به این دلیل که رنگ های روشن با تکرار، روشن تر و رنگ های تیره، تیره تر می شوند.

مدت نگه داشتن رنگ روی مو به جنس مو و رنگ پذیری موی شما بستگی دارد.

به دلیل نامشخص بودن واکنش بدن زنان باردار و جنین نسبت به رنگ موهای طبیعی بهتر است در این مقطع زیاد و مکرر استفاده نشود. همچنین به خانم ها توصیه می شود در سه ماهه اول بارداری از رنگ های شیمیایی استفاده نکنند ( به دلیل ناقص الخلقه شدن بدن نوزادان).

آب هویج

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر اگر عاشق رنگ نارنجی هستید، می‌توانید موهایتان را با آب هویج رنگ کنید و صاحب موهایی با رنگ نارنجی متمایل به قرمز شوید. بسته به رنگ قبلی موهای شما این رنگ می‌تواند تا چند هفته دوام بیاورد.

برای ساخت رنگ مو طبیعی با آب هویج ابتدا لازم است آب هویج را با یک نوع روغن مانند روغن نارگیل یا زیتون مخلوط کنید و سپس ترکیب حاصل را به تمام موهای خود بمالید. اجازه دهید این ترکیب حداقل یک ساعت روی موهای شما بماند تا رنگ، به خورد موهای شما رود.

بعد از گذشت این زمان، موهایتان را با سرکه سیب بشویید. اگر از نتیجه راضی نیستید و رنگ پررنگی روی موهایتان نشسته است، می‌توانید این کار را دوباره روز بعد تکرار کنید تا به رنگ دلخواه خودتان برسید. تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با آب هویج هیچ ضرری برای موهای شما ندارد.

آب چغندر

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر برای تهیه رنگ مو طبیعی در خانه می‌توانید از آب چغندر هم استفاده کنید. تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با آب چغندر، رنگ قرمز پررنگی را به موهای شما می‌بخشد.

برای تهیه رنگ مو طبیعی در خانه ابتدا آب چغندر را با ۳ قاشق غذاخوری روغن نارگیل مخلوط کنید و سپس مقدار زیادی از مخلوط حاصل را روی موهای خود بمالید و موهایتان را با کلاه پلاستیکی بپوشانید و چند ساعت صبر کنید. سپس موهایتان را آبکشی کنید و با آب ولرم بشویید. در آخر موهایتان را طبق معمول حالت دهید.

حنا

حنا یک رنگ طبیعی گیاهی‌ست که از قدیم برای خال‌کوبی موقت استفاده می‌شده است. این ماده خواص فراوانی برای مو دارد و برای تهیه رنگ مو طبیعی در خانه می‌توان از آن استفاده کرد. این ماده، رنگ قرمزی به موهای شما می‌بخشد. قبل از تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با حنا باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • اگر اخیرا از رنگ شیمیایی روی موهای خود استفاده کرده‌اید، برای استفاده از این محصول یک ماه صبر کنید. از تماس حنا با نواحی اطراف چشم و دهان خودداری کنید. اگر رنگ وارد چشم شد، با آب خنک بشویید و در صورت ادامه سوزش، با پزشک تماس بگیرید. رنگ را روی پوست شکسته یا زخم‌های باز پوست سر نمالید.
 • برای ساخت رنگ مو طبیعی، ابتدا یک بسته پودر حنا را داخل ظرفی بریزید و آب داغ را به‌تدریج به آن اضافه کنید. وقتی یک خمیر غلیظ درست شد، دیگر آب اضافه نکنید و سپس ترکیب را به موهایتان بزنید. اگر موهایتان تا شانه است، این مقدار حنا برای رنگ‌کردن تمام موهایتان کافی‌ست.
 • بعد از این‌که مخلوط را به همه جای موهایتان زدید، آن را با کلاه پلاستیکی بپوشانید و برای دیدن نتیجه نهایی ۱ تا ۲ ساعت صبر کنید. سپس موهایتان را با آب بشویید تا رنگ قرمز نمایان شود. یادتان باشد که تا ۲۴ ساعت نباید موهایتان را با شامپو بشویید.

آب‌ لیمو

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با استفاده از آب‌لیمو برای روشن‌کردن موهایتان یک فرآیند ساده است. برای شروع، به چند لیمو، آب گرم و یک بطری اسپری نیاز دارید. آب‌لیموها را داخل بطری اسپری بریزید و آب اضافه کنید. شما به دو قسمت آب و یک قسمت آب‌لیمو نیاز دارید.

موهای خود را خیس کنید، سپس مخلوط آب‌لیمو را روی کل سر خود بپاشید، یا فقط روی قسمت‌هایی که می‌خواهید روشن شود. برای فعال‌کردن آب‌لیمو، ۱ تا ۲ ساعت زیر آفتاب بنشینید. سپس آب‌لیمو را از موهای خود بشویید. (فراموش نکنید که برای محافظت در برابر اشعه ماوراء‌بنفش خورشید، روی هر پوستی که در معرض آن قرار دارد، ضدآفتاب بزنید).

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر قهوه

یک دستورالعمل انواع رنگ مو با مواد طبیعی استفاده از قهوه است. شما می‌توانید با ساخت رنگ مو طبیعی با قهوه، موهایتان را یک یا دو درجه تیره‌تر کنید و رنگ قهوه‌ای دلخواهتان را به دست بیاورید.

برای تهیه این رنگ مو طبیعی در خانه ابتدا لازم است حدود ۱ یا ۲ فنجان قهوه ارگانیک دم کنید. قهوه باید ارگانیک باشد، زیرا قهوه‌های غیرارگانیک معمولا دارای مواد شیمیایی و نگهدارنده هستند. حتما از قهوه یا اسپرسو برشته تیره استفاده کنید. این کمک می‌کند مطمئن شوید که موهای شما با قهوه، تیره می‌شود. بگذارید قهوه خنک شود و زمانی که کاملا خنک یا ولرم شد از آن استفاده کنید.

قهوه را با نرم‌کننده مخلوط کنید. برای مخلوط‌کردن قهوه می‌توانید از هر نوع نرم‌کننده‌ای استفاده کنید. با این حال، نرم‌کننده‌های غلیظ‌تر استفاده از مخلوط حاصل را آسان‌تر می‌کنند. ۱ فنجان از قهوه دم‌کرده را با ۲ قاشق غذاخوری نرم‌کننده و ۲ قاشق غذاخوری تفاله قهوه ارگانیک مخلوط کنید. اگر موهای بلندتری دارید، می‌توانید مقدار قهوه و نرم‌کننده استفاده‌شده را افزایش دهید.

ادامه مطلب پخش لوازم آرایشی در قائمشهر

این مخلوط را به موهای خود بمالید و مطمئن شوید مخلوط به‌طور مساوی روی موهایتان پخش شده است. هنگامی که رنگ را به تمام موهایتان زدید، به آن استراحت دهید و بگذارید مخلوط حداقل یک ساعت روی موهایتان بماند. پس از یک ساعت، ترکیب شروع به خشک‌شدن و سفت‌شدن می‌کند.

مخلوط قهوه و نرم‌کننده را در حمام از موهای خود بشویید اما یادتان باشد برای شستشوی مو از شامپو استفاده نکنید. فقط اجازه دهید آب، مخلوط را از موهای شما پاک کند. برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان ممکن است لازم باشد چند بار تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با قهوه را انجام دهید.

چای مریم‌گلی

مریم‌گلی یک گیاه تند است که از آن به‌عنوان درمانی برای بوی بد دهان، تعریق زیاد، شوره سر و علائم آلزایمر استفاده می‌کنند. در کنار بسیاری از کاربردهای دیگر این ماده، تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با چای مریم‌گلی می‌تواند به شما کمک کند تا موهای خاکستری‌تان را بپوشانید.

تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با مریم‌گلی، تغییری ناگهانی در رنگ آن‌ها ایجاد نمی‌کند و دائمی نیست. با این حال، ایمن است و نتایج زیبایی دارد. ابتدا برای تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با این ماده باید ۲/۱ فنجان از این گیاه را با ۳ فنجان آب مخلوط کنید و آن را روی حرارت متوسط قرار دهید و اجازه دهید ۳۰ دقیقه بجوشد. ترکیب را از روی حرارت بردارید و بگذارید حداقل دو ساعت دم بکشد. مایع را صاف کنید و روی موهای خود بگذارید؛ سپس شانه کنید.

بگذارید ترکیب کاملا خشک شود و بعد بشویید. این کار را روزانه تکرار کنید تا زمانی که به نتیجه دلخواه خود برسید؛ یا حداقل تا وقتی که موهای خاکستری شما پنهان شوند آن را ادامه دهید.

تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با مریم‌گلی باعث می‌شود که از بوی بد آمونیاک موجود در رنگ‌های شیمیایی خلاص شوید؛ همچنین به رشد مو کمک می‌کند.

چای بابونه

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر بسیاری از درمان‌های شیمیایی، کیت‌های های‌لایتر و رنگ‌های حرفه‌ای برای تغییر رنگ موهای شما در دسترس هستند. با این حال، اگر می‌خواهید یک عامل روشن‌کننده طبیعی و ملایم داشته باشید، به کابینت چای خود نگاه کنید. تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با چای بابونه، رنگی طلایی به موهای شما می‌دهد.

برای تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با چای بابونه، باید ۴ یا ۵ کیسه چای بابونه را در یک فنجان آب داغ بریزید و بگذارید ۲۰ دقیقه دم بکشد و سپس خنک شود. چای دم‌کرده قوی را با یک فنجان ماست طبیعی و ساده مخلوط کنید و روی موهای تمیز و مرطوب خود بمالید. موهایتان را جمع کنید و اجازه دهید ماسک مو به مدت ۳۰ تا ۶۰ دقیقه روی مو باقی بماند. شما می‌توانید برای روشن‌کردن موهایتان یک بار در هفته از این ترکیب استفاده کنید.

دارچین

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر داشتن موهای روشن در میان خانم‌ها بسیار طرف‌دار دارد. برای داشتن موهایی روشن می‌توان از رنگ‌های طبیعی که عوارض رنگ‌های شیمیایی را ندارند استفاده کرد. ساخت رنگ مو طبیعی با دارچین یکی از راه‌های روشن‌کردن مو به شمار می‌رود.

دارچین خاصیت روشن‌کنندگی دارد و می‌توانید از آن برای تغییر ظاهر موهایتان و تهیه رنگ مو طبیعی در خانه استفاده کنید. روشن شدن موها با دارچین یک فرایند تدریجی‌ست؛ به این معنی که برای داشتن اثر دلخواه، به چند بار تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با استفاده از دارچین نیاز دارید.

برای ساخت رنگ مو طبیعی با دارچین شما به مواد زیر نیاز دارید:

 • ۲ قاشق غذاخوری پودر دارچین
 • ۱ قاشق غذاخوری آب‌لیمو
 • ۱ قاشق چای‌خوری عسل
 •   ۱ قاشق غذاخوری نرم‌کننده مو

برای تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با استفاده از دارچین، تمام این مواد را با هم ترکیب کنید تا مخلوط یک‌دستی ایجاد شود؛ سپس موهایتان را با شامپو بشویید و آب اضافی آن را بگیرید. ماسک دارچین را به تمام موهای خود بزنید و با کلاه پلاستیکی بپوشانید. اجازه دهید این ترکیب به مدت ۵ ساعت روی موهایتان بماند و سپس آبکشی کنید. نتایج تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با دارچین را می‌توانید بعد از استفاده سوم یا چهارم مشاهده کنید؛ زیرا این روش تدریجی‌ست و روی هر مویی نتایج متفاوتی دارد.

زعفران پخش لوازم آرایشی در قائمشهر

اگر به دنبال تهیه رنگ مو طبیعی در خانه هستید، می‌توانید برای روشن‌کردن موهایتان از زعفران استفاده کنید. برای ساخت رنگ مو طبیعی با زعفران به مواد زیر نیاز دارید.

 • زعفران ۱ قاشق غذاخوری
 • آب ۲ لیوان

فقط کافی‌ست زعفران و آب را حدود ۲۰ دقیقه بجوشانید و سپس بگذارید خنک شود. حالا که تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با زعفران را یاد گرفته‌اید، آن را روی تمام موهای خود بمالید و اجازه دهید به مدت ۱ یا ۲ ساعت روی موهایتان بماند. یادتان باشد روشن‌شدن مو با زعفران با یک بار استفاده به وجود نمی‌آید. شما باید چند هفته این کار را انجام دهید تا به‌تدریج موهایتان روشن شود.

عسل پخش لوازم آرایشی در قائمشهر

تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با عسل ممکن است به نظر شما چسبناک برسد؛ اما عسل خام در واقع یکی از موثرترین مواد طبیعی برای روشن‌کردن موهاست؛ به این دلیل که وقتی رقیق می‌شود، حاوی مقادیری از پراکسیدهیدروژن است. برای شروع تهیه رنگ مو طبیعی در خانه، عسل طبیعی را با آب یا نرم‌کننده مخلوط کنید و به تمام قسمت‌های مو بزنید.

اجازه دهید مخلوط به مدت ۲ تا ۳ ساعت روی مویتان بماند و سپس بشویید. می‌توانید با چند بار استفاده از عسل، موهایتان را چند درجه روشن کنید.

رنگ‌ های شیمیایی چه عوارضی برای سلامت مو دارند؟

رنگ موی معمولی با مواد شیمیایی مضر ساخته می‌شود اما تهیه رنگ مو طبیعی در خانه با موادی کاملا طبیعی انجام می‌شود. هر بار که موها رنگ می‌شوند، چه در خانه و چه در سالن، مستقیما روی پوست سر قرار می‌گیرند. این رنگ مو از روی پوست سر جذب بدن می‌شود و در طولانی‌مدت تاثیرات بدی روی بدن می‌گذارد که با استفاده از رنگ مو طبیعی و تهیه رنگ مو طبیعی در خانه می‌توانید جلوی این آسیب‌ها را بگیرید.

طبق تحقیقات و مطالعات اخیر، رنگ موی معمولی خطر بسیاری از مشکلات سلامتی مانند مشکلات تنفسی، سوختگی پوست، ریزش مو، خارش پوست و غیره را افزایش می‌دهد؛ بنابراین تهیه رنگ مو طبیعی در خانه می‌تواند شما را از گرفتارشدن با این مشکلات نجات دهد. مطالعه دیگری بیان می‌کند که این رنگ‌ها خطر ابتلا به سرطان مغز استخوان، سینه و خون را هم افزایش می‌دهند؛ پس خوب است شما هم با دنبال‌کردن این مقاله، روش تهیه رنگ مو طبیعی در خانه را یاد بگیرید.

بیشتر بخوانیم

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر مواد شیمیایی موجود در این نوع رنگ‌ها رطوبت موها را از بین می‌برند و در نهایت باعث خشکی و شکنندگی مو می‌شوند. از معایب دیگر این رنگ‌ها می‌توان به ایجاد تحریک‌پذیری در پوست سر و واکنش‌های آلرژیک اشاره کرد. اما با تهیه رنگ مو طبیعی در خانه و ساخت رنگ مو طبیعی با مواد طبیعی، نه‌تنها پوست را از این آسیب‌ها در امان نگه می‌دارید بلکه به شادابی هر چه بیشتر آن کمک می‌کنید.

برای مقابله با تمامی عوارضی که این نوع رنگ‌ها دارند، می‌توانید با رنگ‌های طبیعی آشتی کنید و تهیه رنگ مو طبیعی در خانه را در اولویت قرار دهید. برای یک بار هم که شده با ساخت رنگ مو طبیعی، موهایتان را از آسیب بیشتر نجات دهید.

فواید شگفت انگیز ساخت رنگ موی طبیعی

اگر استفاده از رنگ موی شیمیایی شما را خسته کرده است و از آسیب‌هایی که ممکن است در درازمدت گریبان‌گیر شما شود می‌ترسید، می‌توانید با تهیه رنگ مو طبیعی در خانه به موهایتان جانی دوباره ببخشید. وقتی از ساخت رنگ مو طبیعی صحبت می‌کنیم، منظورمان رنگی‌ست که با عصاره میوه‌ها و مواد طبیعی ساخته می‌شود. تهیه رنگ مو طبیعی در خانه و استفاده مداوم از آن، فواید بسیاری برای موهای شما دارد که در ادامه به این فواید اشاره می‌کنیم.

جلوگیری از آسیب‌دیدن موها

تهیه رنگ مو طبیعی در خانه و استفاده از آن هیچ آسیبی به موهای شما وارد نمی‌کند و این یکی از پراهمیت‌ترین ویژگی‌های تهیه رنگ مو طبیعی در خانه به حساب می‌‌آید. رنگ‌های ساخته‌شده با مواد طبیعی نه‌تنها به‌خوبی موهای شما را رنگ می‌کنند، بلکه به رشد مو هم کمک می‌کنند. این رنگ‌ها سرشار از مواد مغذی هستند و شما می‌توانید با تهیه رنگ مو طبیعی در خانه و استفاده از آن، این مواد را به موهایتان منتقل کنید.

حفظ سلامت موها

استفاده منظم از رنگ موهایی که بر پایه مواد شیمیایی هستند می‌تواند منجر به شکستگی و ریزش مو شود و نتیجه‌ای جز موهای ناسالم برای شما ندارد. اما تهیه رنگ مو طبیعی در خانه نه‌تنها از این آسیب‌ها جلوگیری می‌کند بلکه مراحل ساخت رنگ مو طبیعی و استفاده از آن شادی و نشاط مضاعفی را در شما ایجاد می‌کند.

حالت‌بخشیدن به موها

پخش لوازم آرایشی در قائمشهر مواد طبیعی و مواد مغذی ضروری موجود در رنگ موی طبیعی، موهای شما را حالت می‌دهند و موهایی براق، قوی، پرپشت و سالم را به شما هدیه می‌دهند. با تهیه رنگ مو طبیعی در خانه می‌توانید از این ویژگی بهره‌مند شوید.

بازی با رنگ‌ها

اگر شما فردی هستید که دوست دارید با رنگ موهای مختلف بازی کنید، تهیه رنگ مو طبیعی در خانه تمام آن چیزی‌ست که نیاز دارید. این رنگ دائمی نیست و بنابراین شما این فرصت را خواهید داشت که پس از شستشوی کامل رنگ موجود، رنگ‌های مختلف را امتحان کنید.

حداقل تاثیر زیست‌محیطی

این رنگ‌ها با استفاده از مواد طبیعی، فرموله شده‌اند و برای محیط ‌زیست مضر نیستند. تهیه رنگ مو طبیعی در خانه به شما این امکان را می‌دهد که از رنگ‌هایی استفاده کنید که به دلیل نداشتن تاثیرات زیست‌محیطی، هیچ آلودگی‌ای ایجاد نمی‌کنند.

رازهای ماندگاری رنگ مو طبیعی به زیبایی روز اول

نگه‌داشتن رنگ مو مثل روز اول کار آسانی نیست. از محوشدن موها از ریشه گرفته تا کدرشدن رنگ، به نظر می‌رسد که رنگ مو هرگز نمی‌خواهد سر جای خود باقی بماند. در حالی که نمی‌توانید پاک‌شدن رنگ مو را برای همیشه به تعویق بیندازید، می‌توانید با چند ترفند ساده برای مدت طولانی‌تری رنگ را روی موهایتان نگه دارید و شادابی رنگ موی خود را حفظ کنید. در این‌جا چند عادت سالم را برای مشکل ازبین‌رفتن رنگ مو به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 • با آب داغ موهایتان را نشویید.
 • از ابزارهای داغ مانند سشوار و اتو مو بیش از حد استفاده نکنید.
 • در هنگام استفاده از اتو و سشوار، حتما از اسپری ضدحرارت روی موهایتان استفاده کنید.
 • از یک فیلتر آب در حمام برای فیلترکردن کلر و فلزات آب استفاده کنید.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید